"MAKER TEAM"

Enten du har ris eller ros, tips eller ideer, eller bare vil si “hei”, vi vil veldig gjerne høre fra deg!

Send oss en e-post eller ta kontakt direkte:

 

 

Mike Troxel

Daglig leder/ Lead Dreamer

(47) 47 64 19 65

mike@makerspacenorway.no 

Iselin Strømsvåg

Iselin Strømsvåg

Markedssjef/ design/ profilering

(47) 99 72 45 35

iselin@makerspacenorway.no 

Cassiana

Cassiana

Kontorsjef

(47) 98 15 93 30

cassiana@makerspacenorway.no 

Maximilian Dybvik

Maximilian Dybvik

Leder for Treavdelingen

(47) 97 13 67 06

maximilian@makerspacenorway.no

Bojan Oz Milinkovic

Digital Fabrication/ Prototyping

(47) 93 66 65 88

bojan@makerspacenorway.no 

Cecilie Keim

Cecilie Keim

Leder for Tekstilavdelingen

(47) 97 78 91 10

Cecilie@makerspacenorway.no 

Tram Nguyen

Tram Nguyen

Laser Queen

tram@makerspacenorway.no 

Kristin Troxel

Kristin Troxel

Keramikk

(47) 95 00 07 28

kristin@makerspacenorway.no 

Vil du besøke oss, og ta en titt, finner du oss i:

Vestre Strandgate 19, 4611 Kristiansand – Inngang Havnegata
Makerspace Norway AS  Orgnr. 916792891

Makerspace Norway, Kristiansand