"MAKER TEAM"

Enten du har ris eller ros, tips eller ideer, eller bare vil si “hei”, vi vil veldig gjerne høre fra deg!

Mike Troxel

Daglig leder/ Lead Dreamer

(47) 47 64 19 65

mike@makerspacenorway.no 

Cassiana Martins

Kontorsjef

(47) 98 15 93 30

cassiana@makerspacenorway.no 

Henriette Falkum

Kommunikasjon

(47) 95 96 11 22

henriette@makerspacenorway.no 

Bojan Oz Milinkovic

Digital Fabrication/ Prototyping

(47) 93 66 65 88

bojan@makerspacenorway.no 

Christian Gavigan

Christian Gavigan

Prosjektleder

(47) 90 41 79 05

gavigan@makerspacenorway.no 

Iselin Strømsvåg

Iselin Strømsvåg

Design/ profilering

(47) 99 72 45 35

iselin@makerspacenorway.no 

Cecilie Keim

Cecilie Keim

Leder for Tekstilavdelingen

(47) 99 78 91 10

Cecilie@makerspacenorway.no 

Christoforos Schuff

Christoforos Schuff

Leder for Snekkeravdelingen

(47) 93 60 61 54

x@makerspacenorway.no 

Tram Nguyen

Tram Nguyen

Laser Queen

 

tram@makerspacenorway.no 

Vil du besøke oss, og ta en titt, finner du oss i:

Vestre Strandgate 19, 4611 Kristiansand – Inngang Havnegata
Makerspace Norway AS  Orgnr. 916792891